הרצאות

[en]

אילן שחם הוא אמן צילום המתמחה בטבע, נוף, אבסטרקט ואקסטרים, זוכה בתחרויות הצילום של נשיונל ג’יאוגרפיק טרוולר ו-NATURE’S BEST PHOTOGRAPHY. עבודותיו מוצגות במוזיאון סמיתסוניאן בוושינגטון ובתערוכות נוספות בישראל ובעולם. צילומיו הופיעו במאות מגזינים, ספרים, עיתונים ולוחות שנה, ושימשו לקמפיינים שיווקיים של חברות ענק ברחבי תבל.
הרצאותיו סוחפות את המשתתף אל לב העשייה היצירתית בשטח – אל ההתלבטויות ואל הקשיים הפיזיים, המנטליים והיצירתיים – שהצלם מתמודד עמם בדרך לתמונה הנחשקת. ההרצאות מתובלות בהומור קליל ובסיפוריו האישיים של אילן, ומשובצות בתמונות מרהיבות ממיטב הרפרטואר שלו. ההרצאות מיועדות בין היתר להעשרה ארגונית, ימי כיף לעובדים, חוגי בית, מועדוני צילום והעשרה למבוגרים.


לכל ההרצאות גרסא המתאימה לקהל הרחב כמו גם גרסא מקצועית המותאמת לקהל צלמים

ניתן להזמין את ההרצאות באנגלית

  להזמנת הרצאה צרו קשר – 054-9904426

Photo Stories Presentation

מחלומות לתמונות

אילן שחם, צלם טבע, נוף ואקסטרים, זוכה בתחרויות הצילום של נשיונל ג’יאוגרפיק טרוולר ו-
Nature’s Best Photography
, מציג פסיפס של תמונות נבחרות וחושף את הסיפורים שמאחורי התמונות. מקצת הסיפורים משעשעים, מקצתם מעוררים פקפוק במידת השכל הישר שלו, אך רובם ככולם מספקים הצצה מרתקת אל הנעשה בראשו של הצלם. דרך צילומיו המופלאים של אילן אנחנו למדים על המחשבה הקודמת ל”קליק” ועל הקשיים שבדרך להשגת התמונה המושלמת. “סיפורי תמונות” היא הרצאה על דבקות במטרה ומסירות, על מוטיבציה ומחשבה חיובית המאפשרות להתגבר על כל מכשול.


Japan Presentation

יפן – יופיו של הזֶן

יפן היא ארץ ייחודית. שילוב של מודרניזם על סטרואידים עם מקדשים עתיקי יומין, שילוב של תרבות אנימה (ANIME) צבעונית ורעשנית עם שמרנות וטקסיות שהשתמרה לאורך הדורות. העם היפני שהיה מבודד מהעולם לאורך מאות שנים ויצר קודי התנהגות כל כך שונים ממה שאנחנו מכירים, וכל זאת בארץ איים יפיפייה בעלת טבע פראי ומרתק שיופיו מוכפל עם צבעי השלכת העוטפים בחמימות את ההרים, האגמים והמקדשים.
ב “יפן – יופיו של הזֶן”, אילן מעביר לנו דרך סיפוריו המרתקים על מפגשיו עם האנשים והנופים, ותמונותיו המרהיבות, את החוויה המרתקת של צילום התרבות העתיקה, התרבות החדשה והניגודים ביניהם. צילום מקדשים עתיקים באווירת זן ומעטה עצים בשלכת אל מול מגדלים חדישים ומבריקים.


Iceland Presentation

איסלנד – מסע אל לב האדמה

בספרו “מסע אל בטן האדמה” ז’ול וורן מוביל את גיבוריו אל לב כדור הארץ דרך הר הגעש סנייפלסיוקול באיסלנד, ולא בכדי. האדמה באיסלנד חיה, רוחשת וגועשת ונמצאת בשינוי מתמיד. הצטרפו למסע מרהיב ומרתק בין נופיה של איסלנד, המשובצים בסיפורים על הנעשה מאחורי הקלעים של כל צילום וצילום. “איסלנד – מסע אל לב האדמה” תישא אתכם ישירות אל לב השטח עם הצלם והתמודדויותיו עם הקשיים בדרך לתמונה המושלמת: אל איתני הטבע, אל נפש האדם ואל הנוף הבראשיתי המופלא.


Alaska - The Big Picture Presentation

אלסקה – התמונה הגדולה

באלסקה הכול בגדול – מרחבים עצומים, הרים אדירים ובעלי חיים גדולים מהחיים. הצטרפו למסע מרהיב ביופיו בין לווייתנים, דובי גריזלי, קרחונים, שמש חצות, אגמים והרי געש, המהווים רקע לסיפורים המרתקים מאחורי הקלעים של צילום טבע ונוף. ב”אלסקה – התמונה הגדולה” תלמדו איך ניתן לשמור על היצירתיות גם ברגעים הקשים, תוך כדי חתירה למטרה והתגברות על המכשולים בדרך לתמונה המושלמת.


Around The World in 80 Pics

מסביב לעולם ב-80 תמונות

צלמים נמצאים במרדף מתמיד אחרי האור. אור טוב יעשה את התמונה למושלמת, אור “רע” ואפשר לזרוק את התמונה לפח.
הצטרפו אלי למסע מטורף ומרהיב יופי אחר האור ברחבי העולם, מפסגות ההרים ועד לתחתיות הקניונים, מן המדבר לנהרות ולאגמים, מראשי המגדלים בערים הגדולות ועד לסמטאות הכפרים הציוריים, מעלות השחר ועד השעות הקטנות של הלילה.
האור לא מחכה לאף אחד, ולכידתו דורשת התמדה, יצירתיות, דבקות במטרה ומסירות. הסיפורים שמאחורי התמונות מעבירים היטב את התחושות הללו ונוטעים בצופים את ההבנה של מה נדרש בכדי להצליח, ואת המוטיבציה לצאת לעולם ולעשות.


לכל ההרצאות גרסא המתאימה לקהל הרחב כמו גם גרסא מקצועית המותאמת לקהל צלמים

ניתן להזמין את ההרצאות באנגלית

  להזמנת הרצאה צרו קשר – 054-9904426